Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Fresh

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Ноќен Експрес

Ноќен Експрес на Канал 77 Радиовизија – Емисија 12

today27/12/2018 2

Background

Разговараме за улогата на порталите на тема: „Дигитална иднина или дигитална пропаганда“.

Гости: Алексндар Дамовски – МКД.мк, Ацо Кабранов – Либертас, Сашо Мацановски Трендо- Офф нет со вклучување на Марјан Стаменковски, Доказ.мк; Саше Ивановски Политико – Мактел; Александар Спасевски, – Прес 24, Виктор Стефановски – За се.мк, Горан Антевски, – Спортмедиа.

Полемична расправа за употребата на одделни интернет портали во партиската пропаганда, за тоа кој портал каква ориентација има.

Музика: Рафинерија

Објавено од: Viktor Gavrilov

Rate it
0%