Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Fresh

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Ноќен Експрес

Ноќен Експрес на Канал 77 Радиовизија – Емисија 7

today27/12/2018 3

Background

Ноќен експрес на тема „Истражен затвор Канал 77 – притворско одделение Ноќен експрес“. Искуството од притворот го споделија гостите Ване Цветанов, поранешен директор на Агенцијата за спречување на перење пари, Александар Диневски, поранешен разузнавач и Томислав Кежаровски, новинар.

Соговорниците изјавија дека голем е бројот на притвореници на кои незаконски им е изречен притвор, што потоа го менува текот на целата процедура. Слушател, кој има татко во притвор изјави дека чека цел ден за 10 минути посета.

Музика: Ице Морал и Ѕвер

Објавено од: Viktor Gavrilov

Rate it
0%