Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Fresh

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Ноќен Експрес

167 Results / Page 8 of 19

Ноќен Експрес

Ноќен експрес: Плати или умри… Корупција во секојденевниот живот…

Менче Атанасова Точи од Нова, долгогодишен хроничар на неприликите во македоноското здравство во Ноќен експрес зборува за корупциските лавиринти во здравството, за очајните пациенти, исплашените лекари, за ниските плати… https://youtu.be/ZW9zS-zgkaE  

today27/12/2018 4

Ноќен Експрес

Благоја Милевски: Некои само чекаа кога ќе кикснеме

На први декември ќе биде ждрепката за Европското првенство во фудбал во Полска, по што ќе се знае со кого во група ќе игра Младата македонска фудбалска репрезентација до 21 година. Селекторот Благоја Милевски во емисијата Ноќен Експрес на Канал 77 рече дека фаворити на првенството се домаќинот Полска, Германија и Данска како најуспешни репрезентации во квалификациите. „Без разлика со кого и да се паднеме во група, мислам дека самиот пласман на едно Европско првенство е круна и награда за […]

today27/12/2018 1

0%