Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Подаруваме

Елизабета Пејовска е добитничка на патување за двајца во Римини во наградната игра „биди ти наш музички уредник“ на Канал 77

today05/09/2023 69 4

Background

04.09.2023

Елизабета Пејовска е добитничка на патување за двајца во Римини во наградната игра „биди ти наш музички уредник“ на Канал 77, поддржано од Escape travel, која се одржа во месец август.

Во прилог е видео од извлекувањето:

 

Објавено од: Канал 77

Rate it

Остави коментар (0)

Напишете коментар

Вашата емаил адреса нема да биде објавена. Полињата со *(ѕвездичка) се задолжителни

0%