Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Подаруваме

Иван Јефтимов е победникот и среќниот добитник на Тринкс велосипед во квизот „Мораш да погрешиш“ на Канал 77

today04/08/2022 4

Background

04.08.2022

Иван Јефтимов е победникот и среќниот добитник на Тринкс велосипед, кој учествуваше во квизот „Мораш да погрешиш“ во Утринското шоу со Христина и Мирко на Канал 77.
Квизот се одвиваше во периодот 27.06.2022 до 08.07.2022.

 

Оваа наградна игра беше реализирана во соработка со Тринкс Македонија.

Објавено од: Канал 77

Rate it
0%