ExYu
Fresh
Cafe
Radio EastGate Mall
Play button

Подаруваме

Наградна игра ”Мега Младенци” подржано од ЈК Травел

today10/03/2024 435 15

Background

🌞🎵 Освој одмор во Грција со Канал 77 и ЈК Травел! 🎵🌞

Подгответе се нашата нова наградна игра ‘’Мега Младенци’’ на Канал 77! Вклучете го радио приемникот на фреквенцијата на Канал 77, појачајте го звукот, слушајте постојано и имате можност да освоите одмор во преубавата Грција.

Секој ден, ние избираме еден артист на денот. Кога ќе слушнеш песна од артистот на денот пиши ни на Вибер 072607777 со твое име и презиме и телефонски број. Баш ти можеш да бидеш среќниот слушател кој ќе освои одмор за двајца во Грција!

🍹✈️ Замислете си како пиете ладно пиво на прекрасните грчки плажи- сето тоа благодарение на Канал 77 и ЈК Травел

 

Правила – наградно учествување

Објавено од: Viktor Gavrilov

Rate it
0%