Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Fresh

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Подаруваме

Радио Ајваријада 2023

today24/10/2023 156 58

Background

Дали е лично твојот, најпосакуваниот, највкусниот, едноставно најдобриот домашен ајвар.

Ние го бираме најдобриот ајвар во Македонија.

Мислеш дека си го направил направил ?

Испрати ни примерок за дигустација по пошта на 5-та Партиска Конференција 32А, 2000 Штип до 05.11.2023.

Во Утринското шоу со Христина и Мирко, заедно со жири ќе го избереме најдобриот домашен ајвар.

Пријави се, доби награда и биди препознаен како мајстор за ајвар за 2023 година

Радио Ајваријада 2023

Објавено од: Viktor Gavrilov

Rate it

Остави коментар (0)

Напишете коментар

0%